جی پی اس رد
پیشــرو در عرصه توسعــــه جـــی آی اس کشــــور
GpsRad Forum
ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

Tag as favorite
اجاره خودرو
grmohammad
#1 ارسال شده : دوشنبه, بهمن 18, 1395 23:36:11 عصر
رتبه: Newbie

مدالها:

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 11/18/1395
ارسالها: 3

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات (کرایه ماشین عروس) – ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد.در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ای را دارید و یا میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید و یا میخواهید تجربه رانندگی با یک خودروی لوکس را داشته باشید و یا میخواهید با دوست یا نامزدتان بیرون بروید و نیاز به خودرویی مناسب دارید میتوانید خودروی دلخواه خود را اجاره کنید و یا آنکه خودروی شما خرابش شده و یا تصادف کره اید و هم اکنون بدون وسیله نقلیه مانده اید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردیده (تماس ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲ – ۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰) و خودروی دلخواه خود را اجاره کنید و موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی افتخار دارد تا لوکس ترین و به روزترین خودروهای موجود در ایران را جهت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده به شما عرضه کند. این موسسه جهت رفاه حال شما متقاضیان محترم اجاره خودرو با راننده در تهران و اجاره ماشین خودرو را در محل کار یا منزل و هتلی که در آن اقامت دارید تحویل میدهد و در همان جا عقد قرارداد اجاره خورو صورت میگیرد. و در صورت درخواست متقاضی اجاره خودرو و کرایه اتومبیل ترانسفر فرودگاه امام خمینی و ترانسفر فرودگاه مهرآباد نیز انجام میگردد. و برای متقضیان اجاره خودرو که نیاز به اجاره خودرو در دیگر شهرها به جز تهران کرج و اطراف تهران دارند نیز برای مدت بالای هفت روز اجاره خودرو امکان پذیر میباشد و موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی خودرو در شهر شما تحویل میدهند.

چرا از موسسه اجاره خودرو و اجاره ماشین اجاره کنیم؟
موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی با ناوگانی متنوع و مشتمل بر انواع خودروهای آلمانی شامل ( بنز S500 – بنز CLS – بنز CLK – بنز SLK – بنز C200 و بی ام و X6 – بی ام و X4 – بی ام و X3 – بی ام و X1 – بی ام و ۵۲۸ – بی ام و ۳۲۸ – بی ام و Z4 – بی ام و ۶۳۰ – بی ام و ۳۳۰ – پورشه پانامرا – پورشه کاین – پورشه باکستر ) و خودرو های کره ای شامل ( هیوندای سانتافه IX45 – هیوندای توسان IX35 – هیوندای وراکروز IX55 – هیوندای گرنجور – هیوندای سوناتا وای اف – هیوندای سوناتا ال اف – هیوندای سوناتا ال اف – هیوندای ولوستر – هیوندای جنسیس چهار درب – هیوندای جنسیس کوپه – کیا اپتیما – کیا اسپورتیج – کیا سراتو کوپه – کیا سراتو چهار درب – کیا سورنتو ) و خودرو های ژاپنی شامل ( تویوتا لندکروز – تویوتا پرادو چهاردرب – تویوتا پرادو دو درب – تویوتا اف جی کروزر – تویوتا GT86 -تویوتا کرولا -تویوتا کمری – لکسوس IS300 کروک – لکسوس NX – لکسوس RX350 ) می باشد. و این مجموعه کامل خودروها به مشتریان و متقاضیان اجاره خودرو و اجاره ماشین با راننده عروس و موسسات توریستی و تشریفات این امکان را میدهد انتخابی آزادانه داشته باشند و در صورت لزوم اقدام به جابجایی خودرو نمایند.
hmiu6tbysr
#2 ارسال شده : شنبه, آذر 25, 1396 18:05:01 عصر
رتبه: Newbie

مدالها:

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 09/25/1396
ارسالها: 1

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
grmohammad نوشته است:
این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات (کرایه ماشین عروس) – ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد.در صورتی که شما نیز نیاز به اجاره خودرو و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ای را دارید و یا میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید و یا میخواهید تجربه رانندگی با یک خودروی لوکس را داشته باشید و یا میخواهید با دوست یا نامزدتان بیرون بروید و نیاز به خودرویی مناسب دارید میتوانید خودروی دلخواه خود را اجاره کنید و یا آنکه خودروی شما خرابش شده و یا تصادف کره اید و هم اکنون بدون وسیله نقلیه مانده اید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردیده (تماس ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲ – ۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰) و خودروی دلخواه خود را اجاره کنید و موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی افتخار دارد تا لوکس ترین و به روزترین خودروهای موجود در ایران را جهت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده به شما عرضه کند. این موسسه جهت رفاه حال شما متقاضیان محترم اجاره خودرو با راننده در تهران و اجاره ماشین خودرو را در محل کار یا منزل و هتلی که در آن اقامت دارید تحویل میدهد و در همان جا عقد قرارداد اجاره خورو صورت میگیرد. و در صورت درخواست متقاضی اجاره خودرو و کرایه اتومبیل ترانسفر فرودگاه امام خمینی و ترانسفر فرودگاه مهرآباد نیز انجام میگردد. و برای متقضیان اجاره خودرو که نیاز به اجاره خودرو در دیگر شهرها به جز تهران کرج و اطراف تهران دارند نیز برای مدت بالای هفت روز اجاره خودرو امکان پذیر میباشد و موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی خودرو در شهر شما تحویل میدهند.

چرا از موسسه اجاره خودرو و اجاره ماشین اجاره کنیم؟
موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی با ناوگانی متنوع و مشتمل بر انواع خودروهای آلمانی شامل ( بنز S500 – بنز CLS – بنز CLK – بنز SLK – بنز C200 و بی ام و X6 – بی ام و X4 – بی ام و X3 – بی ام و X1 – بی ام و ۵۲۸ – بی ام و ۳۲۸ – بی ام و Z4 – بی ام و ۶۳۰ – بی ام و ۳۳۰ – پورشه پانامرا – پورشه کاین – پورشه باکستر ) و خودرو های کره ای شامل ( هیوندای سانتافه IX45 – هیوندای توسان IX35 – هیوندای وراکروز IX55 – هیوندای گرنجور – هیوندای سوناتا وای اف – هیوندای سوناتا ال اف – هیوندای سوناتا ال اف – هیوندای ولوستر – هیوندای جنسیس چهار درب – هیوندای جنسیس کوپه – کیا اپتیما – کیا اسپورتیج – کیا سراتو کوپه – کیا سراتو چهار درب – کیا سورنتو ) و خودرو های ژاپنی شامل ( تویوتا لندکروز – تویوتا پرادو چهاردرب – تویوتا پرادو دو درب – تویوتا اف جی کروزر – تویوتا GT86 -تویوتا کرولا -تویوتا کمری – لکسوس IS300 کروک – لکسوس NX – لکسوس RX350 ) می باشد. و این مجموعه کامل خودروها به مشتریان و متقاضیان اجاره خودرو و اجاره ماشین با راننده عروس و موسسات توریستی و تشریفات این امکان را میدهد انتخابی آزادانه داشته باشند و در صورت لزوم اقدام به جابجایی خودرو نمایند.سلام... خیلی عااااااااااااالیه... تعرفه ها چقدره؟؟؟؟؟
ensafrental
#3 ارسال شده : دوشنبه, شهریور 18, 1398 09:23:15 صبح
رتبه: Newbie

مدالها:

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 06/18/1398
ارسالها: 1
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
شب تکرار نشدنی برای عروس، رفتن به سر یک قرار مهم کاری، اولین قرار عاشقانه و بردن خانواده به مسافرت دسته جمعی همراه با آشنایان؛ همگی اتفاقات بسیار مهم زندگی می باشند. اما اگر توانایی مالی شما به خرید یک اتومبیل آن هم در این وانفسای بازار خودرو کفاف ندهد، چاره چیست؟ اجاره خودرو در تهران ؛ شاه کلید حل مشکلات شما در کلان شهر پایتخت است. مسلما امکان اجاره  خودرو باعث شیرین تر رقم خوردن رویداد های مهم زندگی افراد شده است. چه قرارداد های تجاری که با وجود خودروی تشریفاتی مناسب و استقبال از مهمان خارجی بسته شده اند. چه آقایان جنتلمنی که با این حرکت زیبا، پاسخ مثبت دختر مورد نظر خویش را کسب کرده اند.

چرا باید خودرو اجاره کنیم؟

این نکته را همواره به یاد داشته باشید که داشتن خودرو در دنیای امروز و در کلان شهری همچون تهران، از نان شب هم واجب تر است. همچنین نوع خودروی شما، در میزان شخصیت و مورد اطمینان بودن شما تاثیر بسزایی دارد. تردید نکنید که هرچقدر خودروی شما چشم نوازتر و مدرن تر باشد، به همان میزان ضمیر ناخودآگاه اطرافیان تان و کسانی که با آنها در ارتباط خواهید بود، به شما اعتماد بیشتری خواهد کرد. جدای از همه این ها، کرایه خودرو برای بانوان بسیار مهم تر است. تصور کنید یک خانم زیبا و تنها پس از اتمام یک مهمانی در ساعت 12 و یا بامداد شب، باید به خانه باز گردد. نه تاکسی، نه سواری عبوری نه اتوبوس و مترویی. آن هم در خیابان های ناامن امروز کشور. بری همین است که میگوییم با خودروی شخصی به اینور و آنور رفتن از نان شب واجب تر است.

اما همه افراد که استطاعت مالی برای تهیه و خرید خودروی شخصی را ندارند. حتی اگر هم داشته باشند، نهایت با حقوق و دستمزد ناچیز امروزی، بتوانند خودروهای بی کیفیت داخلی حداکثر بخرند. از همین رو، می توان برای قرارها و روزهای مهم زندگی با هزینه بسیار اندک اتومبیل مورد نظر را کرایه کرد. متاسفانه حمل و نقل عمومی شهر تهران و یا شهرستانها هنوز فاصله بسیاری با استاندارد های جهانی دارند. فکرش را بکنید امروز قرار است به مراسم مهم و یا خواستگاری و یا عقد قرارداد با یک شرکت و شروع کسب  و کارتان دارید. در اوج گرمای تابستان تا در اتوبوس و یا مترو با این حجم از فشار خیس عرق شده باید به مراسم بروید.

مزایای اجاره خودرو در تهران

بسیاری از افراد بالاخص پسران و آقایان، از کودکی آرزوی سوار شدن بر خودرو های پیشرفته و لوکس را دارند. هرچند که بسیاری از آنان در بزرگسالی هم حتی تجربه سواری با خودروی بی کیفیت را هم پیدا نخواهند کرد. اما تمام ماجرا و مزایای اجاره خودرو به تحقق رویای کودکی ختم نمی شود. مزایای بسیار زیادی برای این عمل وجود دارند که در ادامه به مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

دردسر کمتر

داشتن خودروی شخصی با وجود فراهم آوردن رفاه بیشتر در تردد، به اصطلاح دنگ و فنگ های خاص خود را دارد. از تعمیر و نگهداری گرفته تا مواظبت 24 ساعته از خط و خش دیگران. ولیکن شمایی که اتومبیل ندارید و تنها با هزینه یک هزارم قیمت کلی ماشین، بهره اصلی آن که جلب توجهات و نظرات مثبت افراد مهم براش شماست را به دست خواهید آورد. در صورتی که دردسرهای نگهداری و تعمیرات و غیره را هم ندارید و پس از پایان مراسم مورد نظر، ماشین را به پس خواهید داد و به زندگی معمول خود باز خواهید گشت.

هزینه کمتر؛ بهره بیشتر

برای خرید یک سانتافه یا تویوتا آزرا چقدر باید کار کنید؟ برای داشتن یک خودروی معمولی داخلی امروزه چقدر میبایست پس انداز کنید؟ پاسخ روشن است؛ بسیار زیاد. حتی به اندازه یک عمر. بسیاری از مردم با وجود درآمد مناسب و خوب، باید ده سال پس انداز کنند تا بتوانند یک خودروی سطح متوسط بخرند. اما شما می توانید بدون عمری جان کنن و به راحتی یک آب خوردن، با 500 هزار تومان به مدت 24 ساعت یک خودروی چند صد میلیونی زیر پایتان بیاندازید و کیفش را بکنید. این مصداق بارز "هزینه کمتر، بهره حداکثری" می باشد.

حفظ سرمایه

تصادف با خودروی شخصی به دلیل رانندگی طولانی مدت امری طبیعی است. حتما بهتر می دانید که با هر تصادف ولو ساده، از قیمت ماشین بسیار می افتد. حتی اگر ماشین خود را در پارکینگ هم بخوابانید و تکانش ندهید، هر ساله از مدل آن کاسته شده و قیمتش رو به افول می گذارد. استهلاک و دیگر مسائل که بماند. اینها همه از دست رفتن سرمایه نام دارند. یکی از مزایای مهم اجاره خودرو در تهران اینست که سرمایه شما از گزند این قبیل اتفاقات حفظ خواهد شد. اگر قرار مهمی دارید که باید با یک وسیله شخصی تردد نمایید، با صد و پنجاه هزار تومان (قیمت تهران تا کرج یک آژانس) بروید و یک خودروی خوب اجاره کنید. مزیت از این بالاتر؟؟

تنوع انتخاب بالاتر

در بحث رنت خودرو، دیگر محدودیت هایی همچون حق سوار شدن بر یک خودرو تا سالهای متمادی وجود ندارد. شما عزیزان متقاضی می توانید هر بار یک خودروی شیک سوار شوید. در هر جلسه کاری و یا رفتن به کلاس دانشگاه، ماشین های رنگ و وارنگ سوار شوید. یک بار با کیا کادنزا بروید یکبار با 206. در مجموع باید گفت که دست شما باز است. کافی است میل تان بکشد چه اتومبیلی سوار شوید؛ همین کافیست تا خودتان را پشت فرمان اسب سرکش جاده ها ببینید.

پذیرایی تمام عیار از مهمانان

یکی از مواردی که برای شرکای تجاری مهم است، نوع میزبانی و تشریفات جهت استقبال از آن ها می باشد. اهمیت این موضوع آنجا پررنگ تر و ملموس می شود که مهمان شما خارجی هم باید. مسلما شما نمی توانید با اسنپ و آژانس به استقبال مهمانان مطرح خارجی خود بروید. از همین رو اجاره اتومبیل این فرصت را به شما میدهد که پذیرایی و میزبانی خود را با شکوه هرچه تمام تر برگزار نمایید. برای این امر، ون های تشریفاتی و خودرو های لوکس شش در هم موجود می باشند که استفاده از آنها بستگی به جایگاه مهمان شما دارد.

شرایط و ضوابط اجاره کردن اتومبیل

شاید در گذاشته رنت خودرو امری مشکل و زمان بر محسوب میشد، اما امروزه با  رشد و فراگیر شدن مراکز اجاره خودرو در سراسر کشور از قوانین اضافی و دست و پا گیر قدیمی دیگر خبری نیست. همانطور که در بالا گفته شد، اجاره خودرو بسیار مقون به صرفه و از آب خوردن هم ساده تر است. شما می توانید ب ارائه مدارک لازم و ضمانت های معمول و ساده، به اجاره خودر مورد نظر خود مبادرت فرمایید.

اجاره خودرو در تهران نسبت به سایر شهرها، بسیار راحت تر و بدون دردسر می باشد. تنها باید چند موارد را برای این امر انجام دهید که شامل:

مدرک شناسایی معتبر که شامل اصل کارت ملی و یا شناسنامه می باشد. مدرک احراز هویت و محل زندگی (مسکن). مبلغی به عنوان ودیعه خودرو(این مبلغ بسته به میزان قیمت ماشین و مدل آن، کم و زیاد خواهد شد). سن متقاضی اجاره می بایستی بیش از سن قانونی یعنی بیست سالگی باشد. اصل گواهینامه رانندگی حتما باید به اسم فرد تحویل گیرنده خودرو (اجاره کننده) باشد. پرداخت تمام مبلغ اجاره به صورت یکجا قبل از تحویل گرفتن آن، از جمله ضوابط اصلی اجاره خودرو می باشد.

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest (2)
Tag as favorite
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

YAFVision Theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
قدرت گرفته از YAF 1.9.4 RC1 | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.059 ثانیه ایجاد شد.